Auksinių žiedų didinimas

Kai yra galimybė, prieš gaminant auksinius žiedus juvelyras visada patikrina piršto matmenis individualiai. Deja, ne visada pagaminti žiedai idealiai tinka pirštui, tačiau tai nėra didelė bėda, kadangi žiedo dydžio keitimas – neilga ir ganėtinai dažnai pasitaikanti procedūra. Taipogi, yra nemažai atvėjų, kai klientas nešiojęs žiedą ne vienerius metus savo papuošalo nebegali užsidėti. Taip gali atsitikti dėl įvairių priežasčių, tačiau Jūsų turimo žiedo nereiktų išsižadėti, kadangi žiedo didinimo procedūra pas juvelyrą dažniausiai kainuoja tik nuo €10.

 

Vertėtų paminėti, jog žiedo didinimas priklauso nuo žiedo dizaino, akučių kiekio. Būtent sudėtingas dizainas ir didelis akučių, brangakmenių skaičius gali apsunkinti žiedo didinimo procesą. Jog įsitikinti, kad juvelyras tikrai galės padidinti Jūsų žiedą, geriausia būtų juvelyrui parodyti žiedo nuotraukas internetu ar atnešti juvelyrikos dirbinį apžiūrai į dirbtuves. Žiedo didinimo procedūra – individualus darbas, todėl sužinoti tikslią kainą galima tik juvelyrui pamačius dirbinį. Auksinių žiedų didinimas dažniausiai trunka iki kelių valandų, tad atnešus papuošalą iki vidurdienio, dažniausiai juo vėl galėsite džiaugtis tą patį vakarą.

 

Auksiniai žiedai įsigyti iš juvelyro Artūro www.papuosalaijums.lt didinami bei mažinami nemokamai.

Jeigu jaučiate, kad žiedo dydis jums kelią diskomfortą ar jį yra sunku užsidėti, nusiimti, maloniai kviečiame atvykti į papuosalaijums.lt dirbtuves Kaune, K. Donelaičio g. 40, kur tiksliai nustatysime reikiamą žiedo dydį ir žiedą padidinsime.

Juvelyras Kaune Artūras

Telefono numeris:

+37068044707

Adresas:

K. Donelaičio g. 40-2 , LT-44241 , Kaunas

(Priešais viešbutį Radisson Neris)

Darbo Laikas:

I – V : 10.00 – 17.00

El. Paštas:

info@papuosalaijums.lt