Auksinių žiedų mažinimas

Kai yra galimybė, prieš gaminant auksinius žiedus juvelyras visada patikrina piršto matmenis individualiai. Deja, ne visada pagaminti žiedai idealiai tinka pirštui, tačiau tai nėra didelė bėda, kadangi žiedo dydžio keitimas – neilga ir ganėtinai dažnai pasitaikanti procedūra. Taipogi, yra nemažai atvėjų, kai klientas nešiojęs žiedą ne vienerius metus savo papuošalo nebegali užsidėti, kadangi turimas žiedas tampa per laisvas ir nesilaiko ant piršto. Taip gali atsitikti dėl įvairių priežasčių, tarkime, dėl sumažėjusio asmens svorio.

 

Žiedo dydžio mažinimas yra lengvesnis procesas nei žiedo didinimas. Baigus žiedo mažinimo procesą ir žiedą nupoliravus, nesimato jokių požymių, kad žiedo dydis buvo keistas.

 

Vertėtų paminėti, jog žiedo mažinimas priklauso nuo žiedo dizaino, akučių kiekio. Būtent sudėtingas dizainas ir didelis akučių, brangakmenių skaičius gali apsunkinti žiedo mažinimo procesą. Jog įsitikinti, kad juvelyras tikrai galės sumažinti Jūsų žiedą, geriausia būtų juvelyrui parodyti žiedo nuotraukas internetu ar atnešti juvelyrikos dirbinį apžiūrai į dirbtuves. Žiedo mažinimo procedūra – individualus darbas, todėl sužinoti tikslią kainą galima tik juvelyrui pamačius dirbinį. Auksinių žiedų mažinimas dažniausiai trunka iki kelių valandų, tad atnešus papuošalą iki vidurdienio, dažniausiai juo vėl galėsite džiaugtis tą patį vakarą.

 

Auksiniai žiedai įsigyti iš juvelyro Artūro www.papuosalaijums.lt didinami bei mažinami nemokamai.

Jeigu jaučiate, kad turimas žiedas jums yra per didelis ar norite žiedą pradėti nešioti ant kito piršto, maloniai kviečiame atvykti į papuosalaijums.lt dirbtuves Kaune, K. Donelaičio g. 40, kur tiksliai nustatysime reikiamą žiedo dydį ir žiedą sumažinsime.

Juvelyras Kaune Artūras

Telefono numeris:

+37068044707

Adresas:

K. Donelaičio g. 40-2 , LT-44241 , Kaunas

(Priešais viešbutį Radisson Neris)

Darbo Laikas:

I – V : 10.00 – 17.00

El. Paštas:

info@papuosalaijums.lt