Auksinių žiedų, papuošalų pirkimas iš juvelyro: Privalumai.

Šiais laikais yra daugybė būdų įsigyti įvairiausių juvelyrikos dirbinių. Daugybę dizainų galite rasti elektroninėse parduotuvėse ar prekybos centruose, yra netgi tekę matyti skelbimus, kuriuose parduodami “auksiniai papuošalai” už kelis eurus. Deja, stebuklų nebūna, ir tie gaminiai geriausiu atvėju yra tik su paauksuotu paviršiumi, turintys minimalią vertę. Tad kaip pasirinkti optimaliausią variantą perkant juvelyriką?

 

Pirkėjai neretai pabijo kreiptis į juvelyrus, tarkime, dėl sužadėtuvių žiedo, nes mano, jog individualaus dizaino darbas kainuos brangiau, nei parduotuvėse didesniais kiekiais gaminami dirbiniai. Iš tiesų yra atvirkščiai – juvelyrams nereikia samdyti pardavėjų prekiauti jų produkcija, kas sudaro didžiąją dalį parduotuvių išlaidų. Kitos išlaidos, kurių išvengia dauguma juvelyrų: nuoma populiariose vietose, reklamos išlaidos. Verta paminėti, jog juvelyrinių dirbinių parduotuvės turi didelę prekių pasiūlą iš karto, kas reiškia, jog šios parduotuvės yra investavusios nemažai kapitalo bei moka draudimus už turimų prekių saugumą. Būtent šių ir kitų nepaminėtų išlaidų juvelyrai dažniausiai neturi, todėl neretais atvėjais savo klientams gali pasiūlyti du, tris ar net keturis kartus geresnę kainą už panašias prekes nei juvelyrikos parduotuvės.

 

Vienas iš didžiausių privalumų įsigyjant papuošalus pas juvelyrą – individualūs užsakymai. Galėsite būti ramūs, jog niekas kitas nenešioja identiško papuošalo.

 

Jeigu užsisakinėsite žiedus pas juvelyrą, jie bus pagaminti pagal Jūsų piršto dydį, be to, jeigu turite sukaupto aukso, jį galite prikelti naujam gyvenimui – tuomet tektų susimokėti tik už juvelyro paslaugas.

 

Kadangi juvelyrika kainuoja sąlyginai didelius pinigus, kiekvienas pirkėjas nori užtikrintumo, jog įsigyti papuošalai bus ilgaamžiai. Būtent tai ir gali pasiūlyti juvelyrai – geras garantijos sąlygas, netinkančio žiedo dydžio pakeitimus. Tikras juvelyras atskirs, kuris papuošalas iš tikrųjų buvo darytas jo rankomis, jam nereikės iš Jūsų prašyti pateikti pirkimo sąskaitų prieš pradedant atlikti reikiamus darbus.

 

Kiekvienas pirkėjas turi pats asmeniškai nuspręsti, ko jam reikia ir ar jis gali sau tai leisti. Viskas priklauso nuo finansinių galimybių, laiko bei norų. Juvelyrai dažniausiai nemokamai atsako į klientų klausimus ar suteikia vertingų patarimų, tad prieš įsigyjant papuošalus, visuomet vertėtų paklausti nešališkos nuomonės iš profesionalų, kurie su juvelyrika dirba jau ne vieną dešimtmetį ir turi sukaupę daugybę patirties.

Juvelyras Kaune Artūras

Telefono numeris:

+37068044707

Adresas:

K. Donelaičio g. 40-2 , LT-44241 , Kaunas

(Priešais viešbutį Radisson Neris)

Darbo Laikas:

I – V : 10.00 – 17.00

El. Paštas:

info@papuosalaijums.lt