Kaip sužinoti savo žiedo dydį?

Yra keletas būdų, kaip galite nustatyti žiedo dydį:

 

Apsilankykite pas juvelyrą: tiksliausias būdas nustatyti žiedo dydį yra apsilankyti pas vietinį juvelyrą ir paprašyti, kad jis išmatuotų jūsų pirštą. Dauguma juvelyrų turės dydžio nustatymo įrankius, kurie gali greitai nustatyti tinkamą dydį.

 

Naudokite žiedo dydžio lentelę: taip pat galite naudoti žiedo dydžio lentelę, kad nustatytumėte savo dydį namuose. Tam reikia išmatuoti piršto perimetrą ir prilyginti tą matavimą su atitinkamu dydžiu diagramoje. Internete yra daugybė žiedų dydžių lentelių.

 

Naudokite žiedo dydžio nustatymo įrankį: žiedo dydžio nustatymo įrankį galite įsigyti internetu. Šį įrankį paprastai sudaro įvairių dydžių žiedų rinkinys, kurį galite išbandyti norėdami nustatyti savo dydį.

 

Išmatuokite esamą žiedą: jei turite žiedą, kuris tinkamai priglunda prie piršto, galite išmatuoti vidinį žiedo skersmenį ir surasti atitinkamą dydį dydžiu diagramoje internete.

 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jūsų žiedo dydis gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip paros laikas, temperatūra ir drėgmė. Geriausia išmatuoti žiedo dydį, kai jūsų rankos yra normalios temperatūros ir kai esate atsipalaidavę.

Juvelyras Kaune Artūras

Telefono numeris:

+37068044707

Adresas:

K. Donelaičio g. 40-2 , LT-44241 , Kaunas

(Priešais viešbutį Radisson Neris)

Darbo Laikas:

I – V : 10.00 – 17.00

El. Paštas:

info@papuosalaijums.lt