Kaip pasirūpinti savo juvelyrika?

Tinkamai rūpindamiesi papuošalais galėsi būti ramūs, kad jie atrodys gražiai ir tarnaus daugelį metų. Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti savo papuošalus:

 

Reguliariai valykite papuošalus: Laikui bėgant ant papuošalų gali susikaupti nešvarumų ir riebalų, todėl jie gali prarasti blizgesį. Reguliariai valykite papuošalus švelniu valymo tirpalu arba minkšta šluoste, kad pašalintumėte nešvarumus.

 

Tinkamai laikykite papuošalus: Kai nenešiojate papuošalų, laikykite juos vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Papuošalų dėžutės ar minkšti maišeliai gali padėti apsaugoti papuošalus nuo įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

 

Venkite cheminių medžiagų poveikio: chemikalų, tokių kaip chloras, baliklis ir kiti atšiaurūs valymo produktai, poveikis gali sugadinti jūsų papuošalus. Nusiimkite papuošalus prieš maudynes ar prieš naudojant valymo priemones.

 

Būkite švelnūs su savo papuošalais: nenešiokite papuošalų, kai užsiimate veikla, dėl kurios jie gali būti subraižyti arba pažeisti. Nusiimkite papuošalus prieš pradėdami dirbti ūkyje, sportuodami ar atlikdami namų ruošos darbus.

 

Reguliariai tikrinkite juvelyrinius dirbinius: Profesionalus juvelyras turėtų kasmet apžiūrėti papuošalus, kad patikrintų, ar nėra pažeidimų ar nusidėvėjimo požymių.

 

Vadovaudamiesi šiais patarimais galite būti ramūs, kad jūsų papuošalai atrodys gražiai ir tarnaus daugelį metų.

Juvelyras Kaune Artūras

Telefono numeris:

+37068044707

Adresas:

K. Donelaičio g. 40-2 , LT-44241 , Kaunas

(Priešais viešbutį Radisson Neris)

Darbo Laikas:

I – V : 10.00 – 17.00

El. Paštas:

info@papuosalaijums.lt