Kaip užtikrinti juvelyrikos papuošalų saugumą?

Juvelyrinių dirbinių saugumo užtikrinimas ne tik suteiks apsaugą jūsų asmeniniam turbui bet ir numalšins savininko nerimą. Štai keletas patarimų, kaip galite apsaugoti savo papuošalus:

 

Laikykite papuošalus saugioje vietoje: kai nenešiojate papuošalų, laikykite juos saugioje vietoje, pavyzdžiui, užrakintame seife arba paslėptoje papuošalų dėžutėje.

 

Apdrauskite savo papuošalus: apsvarstykite galimybę įvertinti savo papuošalus ir juos apdrausti, kad jie būtų apsaugoti praradimo, vagystės ar sugadinimo atveju.

 

Būkite atsargūs nešiodami papuošalus viešoje vietoje: dėvėdami papuošalus viešoje vietoje, atkreipkite dėmesį į aplinką ir nenešiokite brangių dirbinių ten, kur juos galima lengvai pavogti.

 

Pasirinkite patikimą juvelyrą: pirkdami papuošalus pasirinkite patikimą juvelyrą, kuris gali suteikti informacijos apie pirkinio kokybę ir vertę.

 

Dokumentuokite savo papuošalus: išsamiai registruokite savo papuošalus, įskaitant aprašymus, įvertinimus ir nuotraukas, jei jie būtų pamesti ar pavogti.

 

Apsvarstykite saugumo funkcijas: kai kurie papuošalai, pvz., brangūs laikrodžiai, gali turėti saugumo funkcijas, pavyzdžiui, užrakinimo mechanizmus ar sekimo įrenginius.

Juvelyras Kaune Artūras

Telefono numeris:

+37068044707

Adresas:

K. Donelaičio g. 40-2 , LT-44241 , Kaunas

(Priešais viešbutį Radisson Neris)

Darbo Laikas:

I – V : 10.00 – 17.00

El. Paštas:

info@papuosalaijums.lt